Par ESTRADA

Latvijā radīti deju tērpi un sporta apģērbs!

ESTRADA ir sporta apģērbu zīmols, kas apvieno modi ar funkcionalitāti. Mūsu ražotos sporta apģērbus raksturo tīras līnijas, kas iestrādātas moderni klasiskos modeļos un košās krāsās. ESTRADA ir uzdrīkstēšanās. Klasiskajā kolekcijā ir iekļauti arī modeļi, kas drosmīgi atklāj vairāk kā pieņemts. ESTRADA rada individuālus mēģinājumu tērpus dejošanai un sporta apģērbu.

Mūsu apģērbos izmantotais audums ir ražots Itālijā. Tas ir augstas kvalitātes, izstrādāts pēc augstākajām sporta apģērbu funkcionalitātes prasībām.

Mēs esam atvērti un mīlam izaicinājumus. ESTRADA ražo sporta komandu formas un deju tērpus īpaši pēc klientu vēlmēm. Jau vairāk nekā 150 deju kolektīvi danci griež mūsu šūtajos mēģinājumu deju tērpos.

Uzņēmums dibināts 2011.gadā. Līdz 2017.gada vasarai ESTRADA ražotie sporta apģērbi bija atpazīstami zem TILLY zīmola. Līdz ar zīmola maiņu, izmaiņas ir skārušas arī mūsu sieviešu dizaina kolekcijas, tām kļūstot drosmīgākām un izaicinošākām.

 

Cilvēki aiz zīmola. Kas mēs esam?

Sveika, te mēs Tamāra un Gerda, mamma & meita! Esam mazā ģimenes uzņēmuma ESTRADA vadošās dvēseles!

Tamāra staro darbā ar klientiem, viņas stiprā puse ir finanses, cilvēkresursu vadība un viņa ir tā, kas rūpējas par uzņēmuma ‘biznesa’ pusi! Brīžos, kad viņa izkāpj no ESTRADA mammas lomas, viņa mīl rušināties savā svētnīcā (lasīt – siltumnīcā) vai doties saules meklējumos kādā ceļojumā. Vakaros viņa mīl ieritināties savu 3 kaķu un suņa kompānijā ar vīna glāzi un kādu kriminālromānu rokās. Taču visvairāk viņa mīl savus bērnus un mazmeitiņu.

Savukārt, Gerda ir ESTRADA radošais gars. Gerda veido saturu un komunicē ar klientiem sociālajos tīklos, izstrādā jaunas kolekcijas, rūpējas par skaistu produktu iepakošanu, skatlogu noformēšanu un mājaslapas funkcionalitāti. Ārpus uzņēmuma Gerda ir mamma meitiņai Paulai, Gerda mīl dejot karstasinīgo salsu un izmanto jebkuru iespēju kustēties mūzikas ritmos. Viņai patīk ceļot un vakariņas vēsā mierā var sākt ar desertu!

Paldies, ka izvēlies ESTRADA!

Mūsu komanda:

Mūsu komanda ir kā īsta ģimene!

Liāna ir Tamāras māsa. Liāna rūpējas par auduma kvalitātes pārbaudi, veic piegriezējas pienākumus un izdomā veidus, kā izdarīt tā, lai klientam apģērbs derētu pēc iespējas labāk. Liāna ir divu bērnu mamma un sieva.

Ludmila ir ESTRADA stūrakmens. Viņa veic pašu svarīgāko darbiņu – ar lielu rūpību un profesionalitāti šuj Jūsu tērpus! Ludmila mīl garas vakara pastaigas  gar jūru ar suņuku.

Visas tiesības aizsargātas © 2024 estradasport.com